Za oponou

Jako děti si stále s něčím hrajeme. Jako dospělí si často na něco hrajeme Pojďme se společně - napříč generacemi – zúčastnit nějaké hry. Vždyť Hradec k tomu přímo vybízí! Ať už na divadelních scénách, v kinech či na koncertech.

Klicperovo divadlo, Beseda, V Podkroví, Letní scéna

Patříte-li mezi milovníky dobré kultury, navštívit Klicperovo divadlo zkrátka musíte! A to především pro jeho magickou atmosféru, která udělá z každého představení, z každého koncertu i z každé výstavy v Galerii U Klicperů nezapomenutelný zážitek! Pojďte se stát součástí více než 130 ti leté tradice.

 

Loutkové divadlo Drak a Labyrint Divadla Drak 

Čím jste chtěli jako děti být? Kosmonautem nebo tanečnicí nebo prezidentem? A co takhle hercem, režisérem? Přesvědčte se na vlastní kůži, jaké to je být tím, kdo se podílí na tvorbě pohádky v divadle. A pak se podívejte , jak hrají pohádku pro děti profesionální herci!

Filharmonie HK 

„40 let hrajeme v barvách Hradce“  - velmi jasně vypovídající motto dnes již světoznámého hudebního tělesa, které je pýchou města.

 

Bio Central 

je útočištěm každého kinofila  zaměřeného na kvalitní filmovou tvorbu a artový film.

Cinestar

 Kupte si popcorn a colu a vyberte si filmový trhák, který vás zaujme!

Letní kino Širák

Je snad větší romantika než sledovat film pod širým nebem téměř na břehu řeky Orlice? 

Město kolům zaslíbené

Už jste někdy slyšeli tvrzení, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu? Může být…. Ale co takhle objevovat krásy našeho města a jeho okolí na kole?!

více info

Co kus, to originál

Řeč je tentokrát o stavbách – bílých či barevných, strohých či zdobených…

více info

Hradec má zelenou

A to nejen na semaforech! Město je plné parků, alejí a zelených vnitrobloků.

více info