Lifestyle

Že je Hradec stylový, o tom není pochyb.  A že to tady žije, o tom se můžete přesvědčit sami. Festivaly, sportování, klubový život, stravování, doprava a cestování, nakupování… no skoro všechno, na co si vzpomenete, v Hradci najdete. Nechte se inspirovat!

Hradec Králové - město festivalů

Stačí pár tónů a už to s vámi hází? Nasyťte se hudebními bombami jako je Hip Hop Kemp, Rock for People, Jazz Goes to Town

Léto na vodě

Romantické půjčení lodiček asi z módy nikdy nevyjde, ale co takhle zkusit ještě něco nového? Půjčte si paddleboard a pustťe se do plavby po Labi. A pokud máte raději trochu adrenalinu, neváhejte ani chvilku a vyrazte do Cablewakeparku.

Noční život

Máte pocit, že už jste zvenku viděli dost? Tak co omrknout Hradec zevnitř? Po západu slunce to tu můžete prolézt skrz na skrz.  Najdete tu jak tradiční „čtyřky“, tak luxusní bary, ale i vyhlášené moderní kluby. Tak vybírejte a užívejte a užívejte.

Město kolům zaslíbené

Už jste někdy slyšeli tvrzení, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu? Může být…. Ale co takhle objevovat krásy našeho města a jeho okolí na kole?

více info

Co kus, to originál

Řeč je tentokrát o stavbách – bílých či barevných, strohých či zdobených…

více info

Hradec má zelenou

A to nejen na semaforech! Město je plné parků, alejí a zelených vnitrobloků.

více info